Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Dimenzije
| međuosovinski razmak | - |
| duljina | 12000 mm |
| širina | 2550 mm |
| visina | 4000 mm |
| obujam teretnog prostora | - |
| dimenzije prednjih guma | 245/70 R17,5 |
| dimenzije stražnjih guma | 245/70 R17,5 |
| broj osovina | 2 |
Mase
| masa | 9700 kg |
| najveća dopuštena masa | 21000 kg |
| nosivost | 11300 kg |
Ostale značajke
| vrsta ovjesa | zračni |
| materijal izrade | - |
| broj mjesta za ležanje | - |
| napomena | za prijevoz vozila |