Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 1250 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1254 cm |
| najveća snaga motora | 100 kW / 7750 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 143 Nm / 6250 min-1 |
| raspored i broj cilindara | bokser motor2 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1504 mm |
| duljina | 2270 mm |
| širina | 980 mm |
| visina | 1460 mm |
| masa / masa suhog vozila | 268 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 485 kg |
| spremnik goriva | 20 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R19 |
| dimenzije stražnjih guma | 170/60 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | - |
| prosječna potrošnja goriva | 4,7 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 110 g/km |
| eko norma | EURO V |
napomena |
- |