Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | Tour 1.4 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1390 cm |
| najveća snaga motora | 55 kW / 5000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 126 Nm / 3800 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2512 mm |
| duljina | 4507 mm |
| širina | 1731 mm |
| visina | 1431 mm |
| masa | 1250 kg |
| najveća dopuštena masa | 1750 kg |
| spremnik goriva | 55 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 528 l / 1328 l |
| dimenzije prednjih guma | 195/65 R15 H |
| dimenzije stražnjih guma | 195/65 R15 H |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 15,3 s |
| najveća brzina | 171 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 9,1 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 5,4 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6,8 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 163 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO IV |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |