Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 300 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 292 cm |
| najveća snaga motora | 20,6 kW / 7250 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 29 Nm / 5750 min-1 |
| raspored i broj cilindara | jedan cilindar1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | variomat |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1540 mm |
| duljina | 2185 mm |
| širina | 775 mm |
| visina | 1415 mm |
| masa / masa suhog vozila | 179 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 334 kg |
| spremnik goriva | 13 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R15 |
| dimenzije stražnjih guma | 140/70 R14 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 138 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 3,2 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 74 g/km |
| eko norma | EURO IV |
napomena |
- |