Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 150 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 155 cm |
| najveća snaga motora | 11,1 kW / 8000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 14 Nm / 6000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | variomat |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1350 mm |
| duljina | 1955 mm |
| širina | 740 mm |
| visina | 1115 mm |
| masa / masa suhog vozila | 127 kg / - |
| najveća dopuštena masa | - |
| spremnik goriva | 6,6 l |
| dimenzije prednjih guma | 110/70 R13 |
| dimenzije stražnjih guma | 130/70 R13 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 105 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 2,4 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 54 g/km |
| eko norma | EURO IV |
napomena |
- |