Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.6 TDI |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1598 cm |
| najveća snaga motora | 85 kW / 3250 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 250 Nm / 1500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2686 mm |
| duljina | 4667 mm |
| širina | 1814 mm |
| visina | 1465 mm |
| masa | 1327 kg |
| najveća dopuštena masa | 1897 kg |
| spremnik goriva | 50 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 610 l / 1740 l |
| dimenzije prednjih guma | 205/55 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 205/55 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 10,2 s |
| najveća brzina | 201 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 4,6 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 3,8 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 4,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 106 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | 5 |
napomena |
- |