Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 1.6 TDI |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1598 cm |
| najveća snaga motora | 75 kW / 4400 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 250 Nm / 1500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni |
| vrsta pogona | prednji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3006 mm |
| duljina | 4878 mm |
| širina | 1793 mm |
| visina | 1872 mm |
| masa | 1395 kg |
| najveća dopuštena masa | 2227 kg |
| nosivost | 832 kg |
| obujam teretnog prostora | - |
| dimenzije prednjih guma | - |
| dimenzije stražnjih guma | - |
Značajke vozila
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| broj vrata | 2 |
| broj sjedala | 2 |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 114 g/km |
| eko norma | EURO VI |
napomena |
- |