Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.3i |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1349 cm |
| najveća snaga motora | 55 kW / 6000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 119 Nm / 3500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2490 mm |
| duljina | 3920 mm |
| širina | 1695 mm |
| visina | 1475 mm |
| masa | 1035 kg |
| najveća dopuštena masa | 1485 kg |
| spremnik goriva | 43 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 250 l / 787 l |
| dimenzije prednjih guma | 185/60 R14 |
| dimenzije stražnjih guma | 185/60 R14 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 14,9 s |
| najveća brzina | 168 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 6,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 4,3 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 5 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 115 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO V |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |