Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 250 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 249 cm |
| najveća snaga motora | 15 kW / 7500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 21 Nm / 6000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | jedan cilindar1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | variomat |
| vrsta pogona | - |
| broj osovina / pogonskih | 2 / - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1545 mm |
| duljina | 2160 mm |
| širina | 790 mm |
| visina | 1385 mm |
| masa / masa suhog vozila | 182 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 337 kg |
| spremnik goriva | 13,2 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R15 |
| dimenzije stražnjih guma | 140/70 R14 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |