Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 1200 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1215 cm |
| najveća snaga motora | 101 kW / 9300 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 121 Nm / 6400 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored3 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | - |
| broj osovina / pogonskih | 2 / - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1530 mm |
| duljina | 2248 mm |
| širina | 962 mm |
| visina | 1410 mm |
| masa / masa suhog vozila | 267 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 480 kg |
| spremnik goriva | 20 l |
| dimenzije prednjih guma | 110/80 R19 |
| dimenzije stražnjih guma | 150/70 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 3,5 s |
| najveća brzina | 210 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 4,7 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |