Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 250 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 249 cm |
| najveća snaga motora | - |
| najveći okretni moment motora | - |
| raspored i broj cilindara | jedan cilindar1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1110 mm |
| duljina | 1625 mm |
| širina | 1072 mm |
| visina | 1040 mm |
| masa / masa suhog vozila | 160 kg / - |
| najveća dopuštena masa | - |
| spremnik goriva | 9 l |
| dimenzije prednjih guma | 20X7-10 |
| dimenzije stražnjih guma | 19X10-9 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |