Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 1400 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1402 cm |
| najveća snaga motora | 78 kW / 6800 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 126 Nm / 5000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1520 mm |
| duljina | - |
| širina | - |
| visina | - |
| masa / masa suhog vozila | 260 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 460 kg |
| spremnik goriva | 22 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R17 |
| dimenzije stražnjih guma | 190/50 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 3,2 s |
| najveća brzina | 225 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 5,3 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO I |
napomena |
- |