Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 700 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 689 cm |
| najveća snaga motora | 54 kW / 9000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 68 Nm / 6500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | V raspored2 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1595 mm |
| duljina | 2370 mm |
| širina | 910 mm |
| visina | 1455 mm |
| masa / masa suhog vozila | 204 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 402 kg |
| spremnik goriva | 16 l |
| dimenzije prednjih guma | 90/90 R21 |
| dimenzije stražnjih guma | 150/70 R18 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 186 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 4,3 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 100 g/km |
| eko norma | EURO V |
napomena |
- |