Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | Grand 2.0 Blue dCi |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1997 cm |
| najveća snaga motora | 110 kW / 3500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 350 Nm / 1500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 9 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3498 mm |
| duljina | 5480 mm |
| širina | 1956 mm |
| visina | 1974 mm |
| masa | 2169 kg |
| najveća dopuštena masa | 3070 kg |
| spremnik goriva | 80 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 1800 l / 4000 l |
| dimenzije prednjih guma | 215/65 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 215/65 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 11,6 s |
| najveća brzina | 180 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 6,9 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 182 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 182 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |