Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 500 cm |
| najveća snaga motora | 32 kW / 6700 min-1 |
| broj cilindara | 1 |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| broj osovina / pogonskih | 1 / 2 |
| najveća brzina | 60 km/h |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1480 mm |
| duljina | 2220 mm |
| širina | 1180 mm |
| visina | 1320 mm |
| udaljenost od tla | - |
| masa / najveća dopuštena masa | 474 kg / 629 kg |
| napomena | ATV,UTV |