Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.2 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1199 cm |
| najveća snaga motora | 74 kW / 5500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 205 Nm / 1750 min-1 |
| raspored i broj cilindara | -3 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2540 mm |
| duljina | 3999 mm |
| širina | 1763 mm |
| visina | 1586 mm |
| masa | 1225 kg |
| najveća dopuštena masa | 1700 kg |
| spremnik goriva | 44 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 412 l / 1366 l |
| dimenzije prednjih guma | 205/60 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 205/60 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 10,6 s |
| najveća brzina | 160 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 5,6 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 129 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 129 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |