Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | EV |
| vrsta motora | Elektromotorni |
| radni obujam motora | - |
| najveća snaga motora | 110 (55) kW / - |
| najveći okretni moment motora | 230 Nm / - |
| raspored i broj cilindara | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 1 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3200 mm |
| duljina | 4995 mm |
| širina | 1820 mm |
| visina | 1985 mm |
| masa | 2010 kg |
| najveća dopuštena masa | 3150 kg |
| nosivost | 1140 kg |
| obujam teretnog prostora | 7 m3 |
| dimenzije prednjih guma | 195/65 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 195/65 R16 |
Značajke vozila
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| broj vrata | 2 |
| broj sjedala | 2 |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | - |
napomena |
Baterija 50 kWh |