Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | - |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 12419 cm |
| najveća snaga motora | 353 kW / - |
| najveći okretni moment motora | 2450 Nm / - |
| raspored i broj cilindara | redni raspored6 |
| broj osovina | 2 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 7050 mm |
| duljina | 13091 mm |
| širina | 2550 mm |
| visina | 3870 mm |
| masa | - |
| najveća dopuštena masa | 20600 kg |
| obujam teretnog prostora | 14,3 m3 |
Značajke vozila
| broj vrata | 2 |
| broj mjesta za sjedenje | 59 |
| broj mjesta za stajanje | - |
Ekološke značajke
| eko norma | EURO VI |
napomena |
automatski mjenjač |