Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | Mercedes-Benz OM 936 LA |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 7700 cm |
| najveća snaga motora | 210 kW / - |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije
| međuosovinski razmak | 3678 mm |
| duljina | 8825 mm |
| širina | 3490 mm |
| visina | 3965 mm |
| udaljenost od tla | - |
| obujam teretnog prostora | 10 m3 |
Mase
| masa | 12350 kg |
| najveća dopuštena masa | 13500 kg |
| nosivost | - |
| nosivost na najvećoj visini | - |
Ostale značajke
| najveća visina dizanja | - |
| kapacitet zahvata | - |
| širina zahvata | 5460 mm |
| napomena | - |