Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | JCB Diesel MAX |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 4800 cm |
| najveća snaga motora | 81 kW / 2200 min-1 |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | - |
Dimenzije
| međuosovinski razmak | - |
| duljina | 5800 mm |
| širina | 2350 mm |
| visina | 2590 mm |
| udaljenost od tla | - |
| obujam teretnog prostora | - |
Mase
| masa | 10066 kg |
| najveća dopuštena masa | 13566 kg |
| nosivost | 3500 kg |
| nosivost na najvećoj visini | - |
Ostale značajke
| najveća visina dizanja | 8,06 m |
| kapacitet zahvata | - |
| širina zahvata | - |
| napomena | - |