Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.5 T PHEV |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1497 cm |
| najveća snaga motora | 110 kW / - |
| najveći okretni moment motora | 230 Nm / - |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 6 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | plug-in električni |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3018 mm |
| duljina | 5230 mm |
| širina | 1920 mm |
| visina | 1820 mm |
| masa | 2490 kg |
| najveća dopuštena masa | 2940 kg |
| spremnik goriva | 56 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 450 l / 1920 l |
| dimenzije prednjih guma | 245/45 R19 |
| dimenzije stražnjih guma | 245/45 R19 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 9,5 s |
| najveća brzina | 180 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 1,6 l/100 km |
| električni doseg | 145 km |
| električni doseg / WLTP | 145 km |
| prosječna potrošnja el. energije | 18,5 kW/h |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 36 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 36 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
Plug-in Hybrid (ukupna snaga sustava 200 kW) |