Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 2.5 TSI |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 2480 cm |
| najveća snaga motora | 287 kW / 6700 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 480 Nm / 2250 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored5 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 7 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2681 mm |
| duljina | 4484 mm |
| širina | 1852 mm |
| visina | 1505 mm |
| masa | 1701 kg |
| najveća dopuštena masa | 2140 kg |
| spremnik goriva | 55 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 410 l / 1465 l |
| dimenzije prednjih guma | 255/35 R20 |
| dimenzije stražnjih guma | 255/35 R20 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 4,2 s |
| najveća brzina | 280 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 10,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 229 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 229 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |