Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | Hybrid 136 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1199 cm |
| najveća snaga motora | 100 kW / 5500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 230 Nm / 1750 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored3 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 6 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | električni |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2739 mm |
| duljina | 4542 mm |
| širina | 1895 mm |
| visina | 1641 mm |
| masa | 1573 kg |
| najveća dopuštena masa | - |
| spremnik goriva | 55 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 591 l / 1670 l |
| dimenzije prednjih guma | 225/55 R19 |
| dimenzije stražnjih guma | 225/55 R19 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 10,2 s |
| najveća brzina | 201 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 5,8 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 130 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 130 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | 5 |
napomena |
Mild hybrid |