Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Dimenzije
| međuosovinski razmak | 3738 mm |
| duljina | 6620 mm |
| širina | 2096 mm |
| visina | 3000 mm |
| obujam teretnog prostora | - |
| dimenzije prednjih guma | 195/50 R13 |
| dimenzije stražnjih guma | 195/50 R13 |
| broj osovina | 2 |
Mase
| masa | 680 kg |
| najveća dopuštena masa | 3500 kg |
| nosivost | - |
Ostale značajke
| vrsta ovjesa | gumene opruge |
| materijal izrade | aluminij |
| broj mjesta za ležanje | - |
| napomena | za prijevoz vozila |