Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Dimenzije
| međuosovinski razmak | - |
| duljina | - |
| širina | - |
| visina | - |
| obujam teretnog prostora | 35 m3 |
| dimenzije prednjih guma | - |
| dimenzije stražnjih guma | - |
| broj osovina | 3 |
Mase
| masa | 5250 kg |
| najveća dopuštena masa | 36250 kg |
| nosivost | 31000 kg |
Ostale značajke
| vrsta ovjesa | zračni |
| materijal izrade | aluminij |
| broj mjesta za ležanje | - |
| napomena | 3 komore |