Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 400 d |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 2925 cm |
| najveća snaga motora | 243 kW / 3400 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 700 Nm / 1200 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored6 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 9 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2939 mm |
| duljina | 4988 mm |
| širina | 1890 mm |
| visina | 1435 mm |
| masa | 1935 kg |
| najveća dopuštena masa | 2545 kg |
| spremnik goriva | 50 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 520 l / - |
| dimenzije prednjih guma | 245/45 R18 |
| dimenzije stražnjih guma | 275/40 R18 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 5 s |
| najveća brzina | 250 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 8,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 5 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6,2 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 162 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 175 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |