Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 2.0 TDI |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1968 cm |
| najveća snaga motora | 110 kW / 3000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 360 Nm / 1600 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 7 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3124 mm |
| duljina | 5173 mm |
| širina | 1941 mm |
| visina | 1972 mm |
| masa | 2246 kg |
| najveća dopuštena masa | 2850 kg |
| spremnik goriva | 58 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | - / 4005 l |
| dimenzije prednjih guma | 215/65 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 215/65 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 12,6 s |
| najveća brzina | 188 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 6,6 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 172 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 172 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |