Simbolični prikaz.
| B.0136.2127102 | N1 |
XL produžena kabina
oblik
furgon, 5 sjedala, 4 vrata
furgon, 5 sjedala, 4 vrata
motor
Diesel, 96 kW, 1499 cm³
Diesel, 96 kW, 1499 cm³
ndm
2400
2400
duljina
4751 mm
4751 mm
visina
1796 mm
1796 mm
eko
EURO VI, CO2: 155 g/kmCO2: 155 g/km
EURO VI, CO2: 155 g/kmCO2: 155 g/km
vrsta pogona
prednji
prednji
vrsta mjenjača i broj brzina
automatski, 8 brzina
automatski, 8 brzina
moguća dodatna oprema
-
-
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 1.5 BlueHDi |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1499 cm |
| najveća snaga motora | 96 kW / 3750 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 300 Nm / 1850 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 8 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2975 mm |
| duljina | 4751 mm |
| širina | 1921 mm |
| visina | 1796 mm |
| masa | 1655 kg |
| najveća dopuštena masa | 2400 kg |
| nosivost | 745 kg |
| obujam teretnog prostora | 1,8 m3 |
| dimenzije prednjih guma | 205/60 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 205/60 R16 |
Značajke vozila
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 5,9 l/100 km |
| broj vrata | 4 |
| broj sjedala | 5 |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 155 g/km |
| eko norma | EURO VI |
napomena |
- |