Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | VR6 2.9 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 2861 cm |
| najveća snaga motora | 140 kW / 5800 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 235 Nm / 4200 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored pod kutem6 |
| prednabijanje | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2475 mm |
| duljina | 4020 mm |
| širina | 1710 mm |
| visina | 1405 mm |
| masa | 1410 kg |
| najveća dopuštena masa | 1800 kg |
| spremnik goriva | 55 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 320 l / 1052 l |
| dimenzije prednjih guma | 205/50 R15 V |
| dimenzije stražnjih guma | 205/50 R15 V |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 7,5 s |
| najveća brzina | 224 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 16,1 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 8,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 11,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 266 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO I |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |