Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.2 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1197 cm |
| najveća snaga motora | 58 kW / 6000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 113 Nm / 4200 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2425 mm |
| duljina | 3670 mm |
| širina | 1680 mm |
| visina | 1480 mm |
| masa | 1005 kg |
| najveća dopuštena masa | 1350 kg |
| spremnik goriva | 36 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 252 l / 1050 l |
| dimenzije prednjih guma | 185/55 R15 |
| dimenzije stražnjih guma | 185/55 R15 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 13,2 s |
| najveća brzina | 158 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 4,8 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 119 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 119 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |