Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | L1 1.5 TSI eHybrid |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1498 cm |
| najveća snaga motora | 130 kW / 5500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 350 Nm / 1500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 6 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | plug-in električni |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3124 mm |
| duljina | 4973 mm |
| širina | 1941 mm |
| visina | 1909 mm |
| masa | 2389 kg |
| najveća dopuštena masa | 2950 kg |
| spremnik goriva | 45 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | - |
| dimenzije prednjih guma | 235/55 R17 |
| dimenzije stražnjih guma | 235/55 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 8,9 s |
| najveća brzina | 200 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 0,8 l/100 km |
| električni doseg | 104 km |
| električni doseg / WLTP | 104 km |
| prosječna potrošnja el. energije | 22,2 kW/h |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 19 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 19 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
Plug-in Hybrid (ukupna snaga sustava 180 kW) |