Simbolični prikaz.
| B.0136.2125714 | N1 |
M produžena kabina
oblik
furgon, 6 sjedala, 3 vrata
furgon, 6 sjedala, 3 vrata
motor
Diesel, 106 kW, 1997 cm³
Diesel, 106 kW, 1997 cm³
ndm
3100
3100
duljina
4983 mm
4983 mm
visina
1895 mm
1895 mm
eko
EURO VI, CO2: 176 g/kmCO2: 176 g/km
EURO VI, CO2: 176 g/kmCO2: 176 g/km
vrsta pogona
prednji
prednji
vrsta mjenjača i broj brzina
manualni, 6 brzina
manualni, 6 brzina
moguća dodatna oprema
-
-
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 2.0 BlueHDi |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1997 cm |
| najveća snaga motora | 106 kW / 3750 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 340 Nm / 2000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3275 mm |
| duljina | 4983 mm |
| širina | 1920 mm |
| visina | 1895 mm |
| masa | 1829 kg |
| najveća dopuštena masa | 3100 kg |
| nosivost | - |
| obujam teretnog prostora | 3,2 m3 |
| dimenzije prednjih guma | 215/65 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 215/65 R16 |
Značajke vozila
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 6,7 l/100 km |
| broj vrata | 3 |
| broj sjedala | 6 |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 176 g/km |
| eko norma | EURO VI |
napomena |
- |