Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 5.7 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 5645 cm |
| najveća snaga motora | 240 kW / 5000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 500 Nm / 4000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | V raspored8 |
| prednabijanje | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 5 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2780 mm |
| duljina | 4750 mm |
| širina | 1870 mm |
| visina | 1740 mm |
| masa | 2250 kg |
| najveća dopuštena masa | 2750 kg |
| spremnik goriva | 80 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 978 l / 1909 l |
| dimenzije prednjih guma | 245/60 R18 |
| dimenzije stražnjih guma | 245/60 R18 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 7,4 s |
| najveća brzina | 208 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 21,6 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 12,1 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 15,6 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 371 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO IV |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |