Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 10518 cm |
| najveća snaga motora | 287 kW / 1900 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 1900 Nm / 1000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored6 |
| eko norma | EURO III |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 2 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3900 mm |
| duljina | 7668 mm |
| širina | - |
| visina | - |
| masa | - |
| najveća dopuštena masa | 18000 kg |
| nosivost | - |
| napomena | 4x2 BL |