Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 4400 cm |
| najveća snaga motora | 85 kW / 1800 min-1 |
| broj cilindara | 4 |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 2 |
| najveća brzina | 40 km/h |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2550 mm |
| duljina | 4951 mm |
| širina | - |
| visina | 2885 mm |
| udaljenost od tla | - |
| masa / najveća dopuštena masa | 5200 kg / 9500 kg |
| napomena | - |