Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | TDC |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 3621 cm |
| najveća snaga motora | 100 kW / - |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 2 |
Dimenzije
| međuosovinski razmak | - |
| duljina | 6570 mm |
| širina | 2500 mm |
| visina | 3090 mm |
| udaljenost od tla | - |
| obujam teretnog prostora | - |
Mase
| masa | 16000 kg |
| najveća dopuštena masa | 18000 kg |
| nosivost | 2000 kg |
| nosivost na najvećoj visini | - |
Ostale značajke
| najveća visina dizanja | 20,7 m |
| kapacitet zahvata | - |
| širina zahvata | - |
| napomena | - |