Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 561 cm |
| najveća snaga motora | 26,08 kW / 6000 min-1 |
| broj cilindara | 1 |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 2 |
| najveća brzina | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1290 mm |
| duljina | 1950 mm |
| širina | 1240 mm |
| visina | 1412 mm |
| udaljenost od tla | - |
| masa / najveća dopuštena masa | 416 kg / 630 kg |
| napomena | ATV, UTV |