Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 2.0 DI |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1994 cm |
| najveća snaga motora | 60 kW / 4300 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 185 Nm / 1800 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2611 mm |
| duljina | 4288 mm |
| širina | 1709 mm |
| visina | 1510 mm |
| masa | 1320 kg |
| najveća dopuštena masa | 1795 kg |
| spremnik goriva | 52 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 480 l / 1500 l |
| dimenzije prednjih guma | 195/60 R15 H |
| dimenzije stražnjih guma | 195/60 R15 H |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 15 s |
| najveća brzina | 170 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 6 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 161 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO II |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |