Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | - |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1968 cm |
| najveća snaga motora | 120 kW / 3600 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 410 Nm / 1500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| broj osovina | 2 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 4490 mm |
| duljina | 7391 mm |
| širina | 2069 mm |
| visina | 2810 mm |
| masa | - |
| najveća dopuštena masa | 5000 kg |
| obujam teretnog prostora | - |
Značajke vozila
| broj vrata | 3 |
| broj mjesta za sjedenje | 21 |
| broj mjesta za stajanje | - |
Ekološke značajke
| eko norma | EURO VI |
napomena |
20+1 |