Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.5 PHEV |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1477 cm |
| najveća snaga motora | 132 kW / 5500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 425 Nm / 1500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored3 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 7 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | plug-in električni |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2734 mm |
| duljina | 4541 mm |
| širina | 1857 mm |
| visina | 1694 mm |
| masa | 1954 kg |
| najveća dopuštena masa | 2350 kg |
| spremnik goriva | 42 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 466 l / 1213 l |
| dimenzije prednjih guma | 235/45 R20 |
| dimenzije stražnjih guma | 235/45 R20 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 7,9 s |
| najveća brzina | 220 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | 1,2 l/100 km |
| električni doseg | 69 km |
| električni doseg / WLTP | 69 km |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 24 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 24 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
Plug-in Hybrid (ukupna snaga sustava 192 kW) |