Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 999 cm |
| najveća snaga motora | 82 kW / - |
| broj cilindara | 2 |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 2 |
| najveća brzina | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2286 mm |
| duljina | 3081 mm |
| širina | 1687 mm |
| visina | 1837 mm |
| udaljenost od tla | 343 mm |
| masa / najveća dopuštena masa | 828 kg / 1077 kg |
| napomena | ATV, UTV |