Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 300 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 278 cm |
| najveća snaga motora | 17,5 kW / 8250 min-1 |
| najveći okretni moment motora | - |
| raspored i broj cilindara | jedan cilindar1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | variomat |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1375 mm |
| duljina | 1950 mm |
| širina | 755 mm |
| visina | 1170 mm |
| masa / masa suhog vozila | 160 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 340 kg |
| spremnik goriva | - |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R12 |
| dimenzije stražnjih guma | 130/70 R12 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 120 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 3,3 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 75 g/km |
| eko norma | EURO V |
napomena |
- |