Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | Sportback 40 TFSI |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1984 cm |
| najveća snaga motora | 150 kW / 4475 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 320 Nm / 1450 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 7 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | električni |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2824 mm |
| duljina | 4757 mm |
| širina | 1843 mm |
| visina | 1386 mm |
| masa | 1590 kg |
| najveća dopuštena masa | 2085 kg |
| spremnik goriva | 54 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 465 l / 1280 l |
| dimenzije prednjih guma | 225/50 R17 |
| dimenzije stražnjih guma | 225/50 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 7,2 s |
| najveća brzina | 210 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 7,1 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 4,7 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 5,6 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 128 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | 139 g/km |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | 5 |
napomena |
Mild Hybrid |