Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.0 TCe ECO-G |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 999 cm |
| najveća snaga motora | 74 kW / 5000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 170 Nm / 2750 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored3 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | LPG |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2589 mm |
| duljina | 4057 mm |
| širina | 1733 mm |
| visina | 1523 mm |
| masa | 1134 kg |
| najveća dopuštena masa | 1560 kg |
| spremnik goriva | 50 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 320 l / 1200 l |
| dimenzije prednjih guma | 185/65 R15 |
| dimenzije stražnjih guma | 185/65 R15 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 11,5 s |
| najveća brzina | 185 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 7,6 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 5,6 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 100 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | 4 |
napomena |
- |