Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 750 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 745 cm |
| najveća snaga motora | 40 kW / 6250 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 68 Nm / 4750 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored2 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1535 mm |
| duljina | 2230 mm |
| širina | 845 mm |
| visina | 1350 mm |
| masa / masa suhog vozila | 230 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 439 kg |
| spremnik goriva | 14,1 l |
| dimenzije prednjih guma | 110/70 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 130/70 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 170 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 3,5 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 81 g/km |
| eko norma | EURO IV |
napomena |
Honda Selectable Torque Control |