Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.5 Turbo D |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1499 cm |
| najveća snaga motora | 96 kW / 3750 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 300 Nm / 1750 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2675 mm |
| duljina | 4477 mm |
| širina | 1856 mm |
| visina | 1609 mm |
| masa | 1435 kg |
| najveća dopuštena masa | 2000 kg |
| spremnik goriva | 53 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 514 l / 1652 l |
| dimenzije prednjih guma | 215/70 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 215/70 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 10,9 s |
| najveća brzina | 192 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 4,7 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 3,8 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 4,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 113 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | 5 |
napomena |
- |