Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 20i |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1998 cm |
| najveća snaga motora | 141 kW / 5000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 280 Nm / 1350 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 8 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2670 mm |
| duljina | 4360 mm |
| širina | 1824 mm |
| visina | 1526 mm |
| masa | 1615 kg |
| najveća dopuštena masa | 2145 kg |
| spremnik goriva | 61 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 470 l / 1355 l |
| dimenzije prednjih guma | 225/55 R17 |
| dimenzije stražnjih guma | 225/55 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 7,4 s |
| najveća brzina | 224 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 7,5 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 5,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 138 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO VI |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | 5 |
napomena |
Steptronic |