Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 5132 cm |
| najveća snaga motora | 130 kW / 2200 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 750 Nm / 1200 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| eko norma | EURO VI |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3020 mm |
| duljina | 5779 mm |
| širina | 2350 mm |
| visina | 2617 mm |
| masa | 3565 kg |
| najveća dopuštena masa | 7490 kg |
| nosivost | 3925 kg |
| napomena | 4x2, aut. |