Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 400 |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 400 cm |
| najveća snaga motora | 4 kW / 3200 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 14 Nm / 2400 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored2 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | variomat |
| vrsta pogona | prednji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2000 mm |
| duljina | 3040 mm |
| širina | 1500 mm |
| visina | - |
| masa / masa suhog vozila | 350 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 675 kg |
| spremnik goriva | 16 l |
| dimenzije prednjih guma | 155/65 R14 |
| dimenzije stražnjih guma | 155/65 R14 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 45 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 3 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |