Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 1200 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1170 cm |
| najveća snaga motora | 92 kW / 7500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 125 Nm / 6500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | bokser motor2 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1507 mm |
| duljina | 2207 mm |
| širina | 953 mm |
| visina | 1412 mm |
| masa / masa suhog vozila | 238 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 450 kg |
| spremnik goriva | 20 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R19 |
| dimenzije stražnjih guma | 170/60 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 3,6 s |
| najveća brzina | 216 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 4,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |